EN
HSH, s.r.o.

O výrobcovi

Od roku 1992 stále pracujeme na napĺňaní nášho poslania - dodávať na trh kvalitné, zdravotne bezpečné, biologicky a nutrične plnohodnotné produkty, a tak sa aktívne podieľať na zabezpečení potravinovej sebestačnosti Slovenskej republiky.

Spoločnosť HSH bola založená v roku 1992 vo Veľkom Záluží. Od začiatku sa špecializujeme na výrobu čerstvej, vzduchom chladenej a hlboko zmrazenej hydiny a na výrobu hydinových výrobkov. Spracúvame kurčatá, morky, sliepky. Ponúkame rovnako aj mäso z diviny, králika, kačice i husí. Pre vašu úplnú spokojnosť ponúkame aj širokú paletu doplnkového tovaru.

Vyrábame tiež rozsiahly sortiment ďalších produktov:

  • salámy
  • šunky
  • nárezy
  • párky
  • rôzne druhy nátierok

Pri svojej práci využívame najmodernejšie postupy a technológie, ktoré spĺňajú všetky hygienické, veterinárne i exportné kritériá nielen európskeho trhu. Naše výrobky majú vysokú nutričnú hodnotu, sú biologicky plnohodnotné a obsahujú ľahko stráviteľné bielkoviny a minerálne látky.

 

PHOTO_AV_000

Sídlime v dedinke Veľké Zálužie pri Nitre, kde hydinu chováme aj spracúvame. Za foto z vtáčej perspektívy ďakujeme AerialView.sk

HSH, s.r.o., Veľké Zálužie dnes patrí k najdynamickejším spracovateľským hydinárskym podnikom. Veríme, že naši spokojní zákazníci a obchodní partneri sú zárukou a prvotriednou garanciou našej kvality.