EN
Je toho viac

Novinka pre vašich štvornohých miláčikov

V HSH s.r.o, je náš spoločný cieľ zlepšovať ľudom život nadštandardne kvalitnými, zdravými potravinami lokálneho pôvodu. Každým dňom sa snažíme túto víziu napĺňať našou prácou. A keďže človeka už od pradávna sprevádza na jeho životnej púti aj jeho najlepší priateľ pes, prípadne chlpatý spoločník vo forme mačičky, pamätáme aj na nich. Dôkladným preštudovaním odbornej literatúry o výžive našich maznáčikov sa dozvedáme, že psom a mačkám pre ich plnohodnotný život najviac vyhovuje strava vo forme mäsa a kostí, ktorá sa dnes trendy nazýva aj BARF.

BARF strava, alebo tiež barfovanie predstavuje návrat k prírode a tradičnému spôsobu kŕmenia zvierat tepelne neupravenou stravou. Tá je pre všetky mäsožravé zvieratá odpradávna inštinktívna. A prečo tomu hovoríme BARF? Je to skratka z anglického „Bone and RAW Food“, alebo tiež „kosti a surová potrava“. 

Psy a mačky sú mäsožravci. Surová nevarená potrava obsahujúca mäso, vnútornosti a kosti, spoločne s vhodným príkrmom je pre nich prirodzenou voľbou. Tento variant kŕmenia, ako jediný obsahuje v plnom spektre všetky životne dôležité a esenciálne látky. I preto BARF strava podporuje prirodzenú imunitu, vitalitu a rast svalov Vášho psíka alebo mačičky. Touto formou tiež účinne bojujete proti parazitom a za zlepšenie kvality srsti i pazúrikov svojich štvornohých kamarátov.

Všetci naši skalní ako základ pre BARF stravu poznajú Haskas.  Mleté kuracie mäsko a kosti, ktoré už roky chutia ich maznáčikom. Na základe požiadavky Vás, našich zákazníkov, rozširujeme paletu výrobkov o hovädzie aj bravčové mäso hrubomleté a o bravčové a hovädzie kúsky. Tento segment potravy pre domácich miláčikov zabezpečuje kvalitný a rokmi overený partner – Vetamix. Takže od dnes, už nemusíte objednávať cez internet, v každej našej podnikovej predajni nájdete aj výrobky od firmy Vetamix. 

Nenašli ste v ponuke našich obchodíkov oblúbene kŕmivo pre Vášho psa alebo mačičku? V prípade, že kŕmite Vášho miláčika iným druhom stravy od Vetamixu, kolegyne na predajni Vám radi objednajú Vami preferovaný výrobok. Je to jednoduché: dnes objednáte a pri najbližšej návšteveVás to už čaká. 

Viac o BARF strave ako aj celý sortiment BARF nájdete na stránkach Vetamixu.