EN
Je toho viac

Čo by ste mali vedieť o našich predajniach

Môžete vstúpiť do ktorejkoľvek z našich podnikových predajní, no zažijete najmä jedno – usmievajúci sa personál. Na naše predajne pravidelne dostávame pozitívnu spätnú väzbu od zákazníkov – nezáleží na tom, či ide o nové alebo o staršie. Značka Kura Kráľovské ponúka nadštandardnú kvalitu, čerstvosť a lokálny pôvod. Neustále pracujeme na tom, aby sme prinášali slovenskú kvalitu do čo najväčšieho počtu slovenských domácností.

Dobrá rada

Neviete, ktorý produkt je pre vás vhodnejší? Neváhajte a opýtajte sa nášho personálu. Okrem odporúčania vhodného produktu vám naše pani predavačky poradia, ako ho upraviť a s čím podávať. Naším cieľom je, aby ste sa u nás cítili dobre a vždy našli produkt, ktorý je vám pochuti. Práve preto preferujeme individuálny prístup k zákazníkom.

Lokálne potraviny

Kura Kráľovské je najčastejším dôvodom vašej návštevy. Myslíme na vás, aby ste nemuseli chodiť nikam inam, a preto ak plánujete grilovačku, kúpite u nás marinádu a aj iné pochutiny. Pri koncipovaní predajného sortimentu sa zameriavame na kvalitatívne vlastnosti produktov, lokálny pôvod a jedinečnosť. Skvelým príkladom lokálnej spolupráce je káva z pražiarne vo Veľkom Záluží – vybrať si môžete buď zrnkovú, alebo mletú.

Vedeli ste, že?
Ako prví sme zaviedli welfare chov. Už od roku 2010 uplatňujeme jeho zásady, čím garantujeme dobré životné podmienky. Tento chov vystihujú najmä pojmy prosperita a pohoda.

Výnimočný dizajn

Príjemné prostredie ovplyvňuje jeho dizajn. Zverili sme ho do rúk odborníkom – a tí dokázali spojiť praktickosť a štýl. Sme hrdí na čerstvé a kvalitné mäso, ktoré predávame. Preto ho vystavujeme tak, aby ste sa jednoducho mohli rozhodnúť. Pokojne sa vám môže stať, že prídete kúpiť iba jedno kura a odchádzate s plnou taškou produktov.

Aby vám neušla žiadna novinka

Radi by sme vám oznámili, že sme presťahovali našu predajňu v Seredi. Teraz nás nájdete na adrese Parková 2. Môžete si byť istí, že o každej zmene v našich predajniach alebo o otvorení nových priestorov vás budeme vždy informovať.

KuRadič na záver :

  • V našej predajni vám vždy radi poradíme, preto sa nás neváhajte čokoľvek opýtať.
  • Vyskúšajte aj náš doplnkový tovar, ktorý má vysoké kvalitatívne vlastnosti a je lokálneho pôvodu.
  • V Seredi sa na vás tešíme na novej adrese: na Parkovej 2.
  • Ak sa vo vašom meste nenachádza naša produktová predajňa, nájdete nás aj u našich obchodných partnerov, ktorými sú Metro, Tesco alebo Kaufland.